П`ятниця, 23.10.2020, 00:57
| RSS

                       НОВОБУДОВИТА ЇХ ПЕРЕВАГИ

  Купівля квартири - подія значуща. Звичайно, рішення про вибір купівлі житла яке ще будується чи вторинного житла завжди залишається за Вами, пише domik.net , але все ж новобудови кращі.

   Розглянемо декілька позитивних сторін на користь новобудов. Причин, за якими придбати приміщення під житло або комерційну діяльність краще в таких будинках як новобудови, безліч.

   Однією з основних переваг новобудов є той фактор, що будь-яка квартира в такому будинку нова, вільна, ніким не обжита, тому і претензій з боку колишніх мешканців просто не виникне. Виходячи з цього, з приводу своїх прав власності покупці можуть бути абсолютно спокійні.

  Також, головним достоїнством новобудов вважаємо фактор експлуатації: мало того, що нові квартири та комерційна нерухомість тільки починають свій термін життя, так ще й тривалість експлуатації їх набагато вища, ніж в раніше побудованих будівлях.
  
   Ще однією особливістю, яка відрізняє вторинні споруди від нових, є якість і рівень комфорту. Зараз всі новобудови України мають все нове — і труби, і електропроводку. Практично в кожному новому будинку налагоджена постійна робота ліфтів, чого не скажеш про старі житлові будинки.

   Крім того, все більше людей бажають купувати нерухомість в новобудовах та житло в них через те, що вони зводяться в зручних районах, де налагоджена інфраструктура і робота транспорту. Нові квартири, звичайно, вигідно відрізняються від своїх вже «літніх» аналогів. Це і сучасні технології будівництва та ергономіка житла, і його ціна.


Джерело: http://orbk.net/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Найпоширеніші хитрощі ріелторів: про що необхідно знати клієнтові

Хитрість перша. Ріелтор розміщує в базі даних об’єкти, яких насправді немає, адже головне його завдання – зацікавити клієнта. Якщо потенційний покупець-продавець приїде на зустріч з ріелтором, він буде спантеличений кількістю пропозицій, якими може зацікавитись, не розуміючи, що запропоновані варіанти не такі вже й вигідні.Цікава інформація. У ЗМІ та на сайтах розміщуються оголошення про продаж квартир, яких не існує, але за параметрами, вони схожі на реальні варіанти. Нереальна кількість житла у оголошеннях провідних газет та журналів сьогодні складає 70%, а ще декілька років тому – 50%. До речі, окремі агентства нерухомості виділяють для квартир, яких немає у наявності, окремі номери телефонів та менеджерів, які займаються виключно відсіюванням покупців, для того, щоб переорієнтувати їх на квартири, які є у їхній картотеці.Нереальні квартири дають можливість ріелтору знизити вартість реальної квартири та прискорити строк продажу, і, як результат, одержати грошову винагороду.

Хитрість друга. Ріелтор тисне на клієнта, стверджуючи, що за подібну ціну квартиру з такими параметрами ніде не купити. Залишилась одна, й за нею вже черга стоїть. Більшість клієнтів потрапляють у подібну пастку і купують запропоновану квартиру не за ту вартість, за яку планували й не за ту, яка була вказана в оголошенні, а значно дорожче. 

Хитрість третя. Приховування негативних моментів об’єкту, що продається. Ріелтор може приховати від покупця інформацію про те, що власник був одружений, що є неповнолітні діти або інваліди.Угоду, якщо вона відбулась, можна визнати недійсною через суд, але час втрачено, не кажучи про гроші та нерви.

Хитрість четверта.Дискредитація.Навмисний підрив авторитету до продавця об'єкту нерухомості чи покупця,щоб дезорієнтувати клієнта та "прив'язати" його до себе.Дуже поширене явище на сьогоднішній день.

Завітати з ріелтором на огляд квартири можуть підставні покупці, які торгуються, наче реальні покупці, а потім зникають (ріелтор пояснює, що квартира занадто дорога і таким чином збиває ціну). Дуже часто працюють підставні особи протилежної статі, які своїм розташуванням до близьких стосунків можуть приспати пильність, необхідну при купівлі або продажу нерухомості.

Domik.ua застерігає: як би швидко не хотілось купити чи продати квартиру, не треба поспіхом вирішувати дане питання. Придбання чи продаж житла – відповідальний момент у житті. Вдала угода залежатиме від вашої пильності, педантичності та обізнаності.

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua

Источник: domik.ua

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Нові правила реєстрації прав на нерухомість

    Нагадаємо основні моменти нового порядку, який повинен знати кожен власник нерухомості.

Так, за новими правилами, свідоцтво про право на нерухомість видаватися не буде, а оформити його можна тільки в електронному вигляді.

При цьому, тепер право на нерухомість буде підтверджуватися через інтернет. А реєстрацію нерухомості можна буде проводити в нотаріусів без обмежень.

Факт володіння майном буде підтверджуватися рішенням, оформленим в електронному вигляді.На руки власник може отримати роздруківку цього рішення, але на неї не ставиться ні підпис, ні друк реєстратора.

У той же час, як відзначають деякі експерти, таке нововведення може викликати недовіру у людей похилого віку, коли їх право на квартиру підтверджується звичайної роздруківкою.

Крім того, деякі побоюються, що у зв’язку з тим, що тепер не буде “документа з синьою печаткою”, може бути сплеск рейдерських атак на нерухомість.Тому власникам радять періодично перевіряти свої об’єкти власності в реєстрі, доступ до якого може отримати кожен зареєстрований.

15.01.2016

Джерело: budport.com.ua

 

 

львівські новобудови,квартири від забудовника,преміум маркет пак,мостнафта,ростмостбуд